Tenorshare UltData For Android 9.4.15 Crack + Son Sürüm

Tenorshare UltData For Android nedir?

Tenorshare UltData For Android Crack Samsung cihazları için kullanılan bir belge yönetimi android simülatörüdür. Veri işleme ve çıkarma gibi acil görevleri başlatmak için bir cep telefonu ile basit bir bilgisayar arasındaki ayrımı kaldırın. Yukarıda gördüğünüz uygulamaya şu anda satın alma konteynerimiz aracılığıyla yetkili transfer için erişilebilir. Bu özel uygulama Update ıs Available Co. tarafından geliştirilmiştir., Birleşmiş. Bir bilgisayardaki Windows Mobile, akıllı telefonlar için en son yükseltmeleri indirmek ve yüklemek için kullanılabilir ve bu yamalar satın alınabilir.

Tenorshare UltData For Android 9.4.15 Crack + Son Sürüm

Müşterilerin indirebileceği en yeni derleme paketi, programlama katılımcıları arasında açık ara en yaygın çeşitlilik biçiminin farklı sürümlerin kullanılması olduğuna dair bir resim boyutuna sahiptir.Tenorshare UltData For Android Key kullanıcılara çok çeşitli düzenleyicilerden hangi belgelerin kurtarılacağını seçme olanağı veren kullanıcı dostu bir arayüzle birlikte gelir.

Tenorshare UltData For Android ne için kullanılır?

Tenorshare UltData For Android Crack Key ükseltmesi iyi bir ürün gibi görünüyor. Akıllı telefon Nexus cihazlarından bilgi almak söz konusu olduğunda, Keene bu uygulamanın avantajlı mı yoksa uygunsuz mu olduğunu sizin için gösterecektir. Erişilebilir bir güncelleme var. Cep Telefonu ve Bilgisayar Adli Tıp Masaüstü pc için en iyi oyuncu, kullanıcıların etkileşimler gibi bilgileri kolayca ve hızlı bir şekilde geri yüklemeleri için özel olarak tasarlanmış akıllı telefon seyir defteri onarıcı makine dilidir,

bildirimler, miras olarak kabul etme, aile fotoğrafları ve derlemeler ve her tür bağlı Akıllı telefondaki diğer haberler, yok etme, üretim hattı yapılandırmasını sıfırlama, Özel bellenimi kabarma ile ilişkilendirilebilir. Android tarafından etkinleştirilen tüm mobil cihazlar onu hatasız kullanabilir. Tenorshare UltData For Android Download örnekleri, diğerlerinin yanı sıra Galaxy, Apple, Panasonic ve Motorola tarafından geliştirilenleri içerir.

Siz de Değeriniz:ProPresenter License Key

Tenorshare UltData For Android 9.4.15 Crack + Son Sürüm
temel Özellikler nelerdir?

 • Tenorshare UltData For Android Serial Key derin iyileşmeye ek olarak size anında iyileşme sağlar. Ve her ikisi de yüzde yüz kurtarma güvencesi sunan Android için iki farklı dosya kurtarma tekniği.
 • Herhangi bir kabloya veya USB bağlantısına gerek kalmadan Android akıllı telefonunuzu hızlı ve basit bir şekilde bağlamanızı sağlar.
 • Samsung, HTC, Motorola, LG ve diğer Android akıllı telefon ve dizüstü bilgisayar markalarıyla uyumludur.
 • Tenorshare Ultdata’ya sahip Android Cihazlar için Veri Kurtarma Android’in kendisi de dahil olmak üzere tüm Android varyantları Android Crack tarafından desteklenir.
 • Tenorshare UltData For Android Latest Version fotoğraflar, videolar, kişiler, telefon kayıtları, metin mesajları, belgeler ve daha fazlası gibi Android’den büyük miktarda veri alabilir.
 • Buna ek olarak, silinen dosyaları ve belgeleri bir Android telefonun belleğinden (dahili bellek) ve SD karttan alabilir. (harici depolama).
 • Buna ek olarak, fabrika ayarlarına yeniden başlatma, ROM güncelleme, kilit açma ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli faktörlerin bir sonucu olarak silinen verileri geri yükleyebilir.

Sistem Gereksinimleri:

 • İşletim sistemi: Windows 10 /Windows 8.1/Windows 8 /Windows 7 /Vista / XP (32 bit /64 bit
 • İŞLEMCİ: 256 megabayt ve üzeri 1 GHz (32 bit veya 64 bit) RAM (1028 MB Önerilir)
 • Sabit diskte toplam en az 200 MB boş kapasite

nasıl kurulur?

 • Deneme seçeneğini seçmeden önce icloud’da oturum açtığınızdan emin olun.
 • Hangi Ada Yedeklerini istediğinizi seçin.
 • Hangi tür dosyaların indirileceğini seçin ve virüs olup olmadığını kontrol edin.
 • Öğeleri Apple’ın İcloud’undan indirin.
 • iCloud Yedekleme’yi kullanarak bilgileri daha ayrıntılı olarak inceleyin.
 • İcloud’dan hangi öğelerin alınacağını seçebilirsiniz.

ayna