Stellar Repair For Video 12.1.0.1 Activation Key İndirmek

Stellar Repair For Video güvenli mi?

Stellar Repair For Video Activation Key bilgilerin korunması, yapıya yönelik değişiklikler veya performansla ilgili sorunlar nedeniyle zarar görmüş bozulmuş multimedya materyallerini geri yükleyebilen güçlü bir film geri yükleme aracı gibi görünüyor. Bu, film kodlama sorunları, belge değişiklikleri, gezinme ve hatalar oluşturma, reklam ve kötü amaçlı yazılım saldırıları ve diğer çeşitli sorunların sızdığı bir resme zararlı her şeyi geri yükleyebilen güçlü bir film düzenleme programcısıdır.

Stellar Repair For Video 12.1.0.1 Activation Key İndirmek

Kullanıcılar, bilgisayarlarındaki film dosyalarının büyük olasılıkla son derece açıklamalı hale gelmesi nedeniyle fotoğraflarının anlaşılmasının zorlaştığını gözlemlemiş olabilir. Devasa sıralama sonlandırıcısının inanılmaz aerodinamiği nedeniyle şirket, ülkenin her yerinde bu kadar tanınmış bir programcı sergiledi.

Stellar Repair For Video 11.1.0.1 Crack + Product Key En Son İndirilenler

DSLR’ler, elektronik video kameralar, ritim kameraları ve gözetleme kameraları gibi Stellar Repair For Video Product Key Kameraların tümü 2023 yılına kadar sabitlenebilir. Silinen herhangi bir içeriği hızlı bir şekilde kurtarmanıza yardımcı olabilecek üçüncü taraf yazılımlara geçin. Stellar Repair For Video, kişisel bilgisayarınıza yüklendiğinde bozuk video dosyalarını hızlı ve kolay bir şekilde onaracak hafif bir uygulamadır.

Stellar, hasarlı video belgelerini herhangi bir kaynaktan taşıyabilir ve başlığı, yapıyı, süreyi veya hemen hemen tüm işitsel sorunları geri yükleyerek tüm film belgelerini başarıyla düzeltebilir.Stellar Repair For Video Key size tatmin edici sonuçlar verme potansiyeline sahip uygulama seçimidir.

Stellar Repair For Video iyi mi?

Hafıza kartları veya ek depolama alanı yararlı grafik kullanıcı arayüzü yardımıyla Microsoft windows, Stellar Repair For Video Free Download videolarına basın. Apple’ın Hızlı Dönem garantisi ile desteklenen MOV belge türleri de dahil olmak üzere bozuk videoları geri yükleme yeteneğine sahiptir. Stellar Repair for Video, senkronize, ürkek, ürkek veya kırpılmış, bulanık, durgun, bulanık ve oluşabilecek diğer video sorunlarını onaramaz.

Çeşitli medya web siteleri aracılığıyla kredisiz video sunar veya film belgelerini uygun zihin, çerçeve ve boyut özelliklerine göre değiştirir. Sabit sürücünüze kolayca yüklemek mümkündürStellar Repair For Video Keygen görünecek ve yazılımın kullanımı kolaydır. Ek olarak, basit yeteneklerden oluşan bir koleksiyon geliştirecektir. Bu uygulama, film karelerinde, başlıkta, filmlerin hareketinde veya film slaytlarında bulunabilecek tüm sorunları ve hataları düzeltir.

Ayrıca indirebilirsiniz:Retail Man POS Activation Key

Stellar Repair For Video 12.1.0.1 Activation Key İndirmek

Stellar Repair For Video  Temel Özellikleri nelerdir?

 • Aynı anda çok sayıda filmi onarın Örnek dosyaları kullanarak ciddi şekilde bozulmuş video dosyalarını hızlı ve etkili bir şekilde onarma
 • Saklamadan önce geri yüklenen filmleri önizleyin.
 • Ciddi şekilde hasar görmüş ve sıkıştırılmış video dosyalarını geri yükleyin.
 • Depolama ortamından alınan bozuk filmleri geri yükleyin.
 • Stellar Repair For Video Download Video kayıtlarını standart tanımlı, tam yüksek tanımlı ve 4K çözünürlükte düzeltin.

sistem gereksinimleri:

 • Desteklenen İŞLETİM SİSTEMİ: Windows 11, Windows 10, Windows 8.1, Windows 7
 • RAM (Bellek): İki gigabayt RAM (4 GB önerilir)
 • Sabit diskte en az 200 megabayt boş alan

nasıl kullanılır?

 • İlk olarak, en son sürümü indirdiğinizden emin olun.
 • Yüklü olan önceki sürümleri kaldırın.
 • Not Kötü amaçlı yazılım önlemeyi devre dışı bırakın.
 • RAR dosyasının sıkıştırmasını açın veya sıkıştırmasını açın ve tamamlandıktan sonra yükleme yazılımını başlatın.
 • Kurulumdan sonra, yapılandırma programını yükleyin ve ardından uygulamayı herhangi bir yerden kapatın.
 • “Crack” veya “patch” alt dizinini başlatın, yükleme klasöründeki bozuk dosyaların bir kopyasını oluşturun ve ardından geri yükleyin.
 • Her şey söylendikten ve yapıldıktan sonra, en son baskı olan harika bir film çözümünden zevk alın.