Security Monitor Pro 6.22 Serial Number Ömür Boyu İndir

Security Monitor Pro nedir?

Security Monitor Pro Serial Number beş operatörün kritik alanlara göz kulak olmasına ve potansiyel olarak zararlı tehditleri önlemesine yardımcı olmak için geliştirilmiş harika, mükemmel bir sanal video gözetim programıdır. Bu, günlük performans programı için basit işlevin yanı sıra kolay ve hafif onayı nedeniyle kameranın bağımsız olarak gizlediği hareket izleme işlevini inceleme yeteneğini ortaya çıkaran gözlem programıdır. olayları kaydetmek, sahneleri yakalamak veya kafa yormak için ayrışabilir.

Security Monitor Pro 6.21 Crack + Aktivasyon Anahtarı Tam Sürüm

Ek olarak, PC ve IP web kameraları tam video korumasına dönüştürülür. Security Monitor Pro Full kişinin bireyselliğini korumak gibi çeşitli bağlamlarda kullanışlıdır. Birden fazla kameranın kaydı, kesin tarih ve saat bilgileri ile dinamik ve koruyucu modalarda aynı anda kontrol edilebilir.

Security Monitor Pro 6.24 Crack + Activation Key 2023

Security Monitor Pro Serial kullanıcılara film edinme ve bunları kişisel cihazlarında doğrulama prosedürlerini bağımsız olarak özelleştirme olanağı veren bir güvenlik programıdır. Bu harika gelişme nedeniyle, dizüstü bilgisayarları ve İnternet protokolü kameraları, kapsamlı bir geniş ekran kayıt arşivi ve gözetim altyapısının bir parçası olarak işlev görebilecek. Herhangi bir güvenlik sistemi, kurulu kamera sayısını izleyebilen ve kontrol edebilen bir nefroloğa sahip olmaktan yararlanabilir.

Security Monitor Pro Full Version Free Download internet güvenliği ve gözetim sistemleri ile ilgili yenilikçi fikirleri sergilemek için ülkedeki en başarılı ve yaygın kullanılan uygulamadır. Diğer gözetim teknolojilerinden daha fazlası olan bu ürün, etkinliği yakalamak ve izlemek için en iyi seçeneği sunar. Söz konusu yazılım, düzenli görevleri yerine getirirken kullanıcı dostu ve anlaşılır olmasının yanı sıra sezgisel olarak da tasarlanmıştır.

Security Monitor Pro ücretsiz mi?

Bir seri numarası her keşfedildiğinde Security Monitor Pro Free Download alternatif prosedürler hakkında düşünmesine neden olan bir güncelleme alır. En güçlü programlardan bazılarına, en güncel kolaylıklara ve mükemmel yaklaşımlara sahip olduğu için bu ürün, yalnızca masaüstü bilgisayarları değil, yerel güvenlik cihazlarını da tam teşekküllü koruma ve gözetim programcılarına dönüştürmek için mükemmel bir seçenektir. Konukların müzedeki zamanlarını fotoğraf çekerek veya birbirlerine anlık mesajlar göndererek belgelemeleri konusundaki orijinal öneriniz, etkinliğe katılanlar tarafından gerçekleştirilebilir.

Bunun doğrudan bir sonucu olarak, bilgisayarları ve İnternet protokolü kameraları tam işlevli izleme ve koruma araçlarına dönüşmüştür.Bu müşteri, farklı video gözetim türlerine tek tip bir platformda bakabilir ve ardından kayda devam edebilir. Crack Security Monitor Pro kullanıcıların reklam gönderirken kullanabilecekleri özgün nitelikler gibi görünen ilgili değerlendirmeler oluşturacaktır.

Security Monitor Pro 6.21 Crack + Aktivasyon Anahtarı Tam Sürüm

Siz de Değeriniz:PRTG Network Monitor License Key

temel Özellikler nelerdir?

 • Kullanıcı Arayüzü hakkında iyi bir anlayışa sahip olmak: Kullanıcı arayüzü sezgiseldir ve en önemli işlevlerin tümüne hızlı erişim sağlar.
 • Kamera kontrolleri: PTZ ve içerik menüsü, kamera ekranlarına erişimin yanı sıra kameranın kendisi üzerinde kontrol sağlar.
 • Menü Çubuğu:Menü Çubuğu, uygulamanın sunduğu her işleve erişim sağlar.
 • araç:Görev çubuğu işlevi, en sık kullanılan işlevleri görüntüler.
 • Uzaktan İzleme Kullanımı:Web kameralarınızı daha uzaktaki bir konumdan uzaktan izleyin.
 • Planlayan: Security Monitor Pro Serial Key size belirli bir anda veya önceden belirlenmiş bir süre boyunca birden fazla yeri gözlemleme yeteneği verir.

Ne gibi yenilikler var?

 • İşbirlikçi çabaları teşvik edin; işlemcilerin ve koleksiyonların etkin kullanımı, etkinliğin önemli ölçüde artmasına neden olacaktır.
 • Müşteri, görüntülere ve olaylara gayri meşru erişimi önlemek amacıyla, görüntüleri ve olayları parola güvenli hale getirme seçeneğine sahiptir.
 • Ek olarak, bir kamerayı çalışır durumda ve takılı tutan yakındaki herhangi bir Ethernet cihazını ayırt edebilir ve tanımlayabilir.
 • Daha önce gelen kameranın izleme organizasyonunu dahil etmek, gereken süreyi azaltmanın başka bir yoludur.
 • kanıtlarla desteklenen Çağdaş Perspektifler: ağ İth kameralarını destekleme

Sistem Gereksinimleri:

 • Windows XP, Windows Server 2008, Vista, 7, 8, 8.1 ve Windows 10’un tümü desteklenir.
 • 32 IP kamera, 2 ghz’lik bir işlemci ve i7-3770’lik bir merkezi işlem birimi tarafından desteklenebilir.
 • Her IP kamera için en az 2 GB ve 16 GB’a kadar bellek kapasitesi gerektirir.

nasıl kurulur?

 • Güvenlik İzleyicisi için Profesyonel Düzeltme Ekini edinmek için aşağıdaki adımları izleyin.
 • Kullanıcı bunu bir gösteri olarak da kullanabilir.
 • Önce, değiştirilmiş yürütülebilir dosyayı aktarın ve ardından yapılandırmayı iyileştirin.
 • Tamamlandı.

Ayna