Comfy Partition Recovery v6.62 Registration Key İndirmek

Comfy Partition Recovery ücretsiz mi?

Comfy Partition Recovery Registration Key yazılımı, bölümlerin bilerek veya kazara ortadan kaldırılması, işletim sisteminin arızalanması, donanımın bozulması, güç kaybı dahil olmak üzere çok çeşitli olaylar ve aksilikler sonucunda kaybolan dosyaları geri alabilir. , Ve bircok digerleri. Konforlu Partition Recovery Keygen, NTFS veya FAT dosya sisteminizden dosya tablolarını almak için sabit sürücünüzdeki verilerin kapsamlı bir analizini gerçekleştirir.

Comfy Partition Recovery v6.62 Registration Key İndirmek

Bu bilgiler,Comfy Partition Recovery Crack tarafından yalnızca kaldırılan dosyaları almak için değil, aynı zamanda dosya özellikleri (oluşturma tarihi, dosya adı vb.) ve alt dizin yapıları gibi tüm sistem bilgilerini de kullanacaktır. Belgeler, imha edilmiş veya erişilemez hale getirilmiş cihazlardan da alınabilir. Rahat Partition Recovery’yi kullanarak herhangi bir cihazın sanal klonlarını oluşturabilirsiniz ve bu daha sonra daha fazla veri kurtarma için kullanılabilir. Bunun sonucunda erişim verilerini kaybedebilecek bozuk cihazlarla daha verimli çalışabileceksiniz.

Comfy Partition Recovery 6.2 Crack & Serial Key İndirmek

Comfy Partition Recovery License ‘in gerekli tüm güvenlik standartlarına bağlı kalarak verileri başarıyla geri yükleyebilen tek yazılım olduğu doğru mu? Bir aygıtı analiz etme ve dosyaları alma işlemi sırasında hiçbir şey yakalamaz, bu da kurtarılamayan dosyaların üzerine yazılmasını engeller.

Hasarlı veya arızalı bir sabit diskle uğraşırken, diskin daha fazla hasar görmesini önlemek için mümkün olduğunca az tarama faaliyeti gerçekleştirmek çok önemlidir. Bu gibi durumlarda, bu Comfy Partition Recovery Free size bozuk sürücünün dijital bir kopyasını oluşturma ve bu kopyadan veri kurtarma işlemine devam etme yeteneği verir.

Comfy Partition Recovery nedir?

Veri kurtarma o kadar kolay hale gelecek ki, kapsamlı destek dosyaları ve dahili adım adım talimatlar sayesinde deneyimsiz kullanıcılar bile sorun yaşamayacak.Comfy Partition Recovery Latest adlı bu yardımcı program, sabit sürücüler, hafıza kartları ve USB sürücüler dahil tüm cihazlarla uyumludur.

Masaüstü ve dizüstü bilgisayarlar gibi kişisel bilgisayarların yanı sıra kullanıcının sistemine USB aracılığıyla bağlanan herhangi bir USB cihazından veri kurtarabilir. Bu yardımcı program, Windows’un hem 32 bit hem de 64 bit varyasyonlarını destekler. Son olarak, Comfy Partition Recovery Download FAT ve NTFS dosya sistemlerinin tüm çeşitleriyle uyumludur.

Comfy Partition Recovery v6.62 Registration Key İndirmek

Siz de Beğendiniz:Dolby Access Serial Key

temel özellikler ne?

 • Cep telefonları, el tipi MP3 çalarlar ve kameralar gibi mobil cihazların sentetik örneklerinden veri alın.
 • USB, bir bilgisayara veya başka bir kayıt cihazına bağlanabilen herhangi bir aygıtı ifade eder.
 • Geri Dönüşüm Klasöründen kaldırılan bir dosyayı geri yükleme.
 • Zararlı olabilecek hatalar ve bölümleme tablosundaki sahtekarlıklardan sonra sistemi içeren alt dizini kurtarın.
 • Ana Başlatma alt dizini ve çeşitli makinelerin birkaç görüntüsü.
 • Rastgele gerçeklerden oluşan bir akış olan, dinlenen ve şifrelenen NTFS duvarına yardım edin.
 • En güncel veri tabanı, girişleri izleme ve geliştirme sürecinde yorumları inceleyecektir.
 • Bu, Windows Gezgini için bilinen sınır tasarımıdır.

Sistem Gereksinimleri:

 • Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 ve Windows 10 (32,64 bit)
 • İki GHz Intel Core hızına sahip işlemci
 • RAM: İki gigabayt; depolama kapasitesi: 310 megabayt
 • Kişinin kendi kişisel kullanımı için ücretsiz

nasıl kurulur?

 • Aşağıdaki butonlara tıklayarak indirebilirsiniz.
 • indirme bir kez

Ayna