Avast Pro Antivirus 23.1.6049 Activation Key Son İndirme

Avast daha mı iyi?

Avast Pro Antivirus Activation Key Windows cihazınızı virüslerden, casus yazılımlardan, kötü amaçlı yazılımlardan, reklam yazılımlarından, fidye yazılımlarından ve gizliliğinizi tehlikeye atabilecek diğer tehditlerden koruyan güçlü sistem güvenlik yardımcı programı. Avast Pro Antivirus Crack, cihazınızı tüm bu tehditlere ve daha fazlasına karşı korur. Bir taramadan sonra, şüpheli dosya ve klasörler avast antivirüs ömür boyu crack tarafından karantinaya alınır. Yazılımın bazı bileşenleri, kullanıcılar hangi dosya ve klasörlerin saklanacağına ve hangilerinin silineceğine karar verene kadar düzgün çalışmayabilir. Avast ayrıca USB cihazlarını arama yeteneğine de sahiptir.

 

Avast Pro Antivirus 22.7.6025 Crack Edition Free Download

Avast Pro Key kullanıcıları, yazılım tarafından şifrelenmiş virüslere karşı korunmaya devam ederken güvenli çevrimiçi işlemler yapabilirler. Avast ücretsiz antivirus crack tam sürümü, aşağıdaki temel gereksinimleri karşılayacak şekilde yükseltildi: artık hafif, güvenilir ve kullanımı basit. Ayrıca tarayıcı dizinleri, programları, USB sürücülerini ve başlatma yordamlarını denetler. Wi-Fi dedektörleri, bilgisayar korsanlığı ve diğer siber suç biçimlerinin imkansız hale getirilmesini sağladı.

Avast Pro Antivirus 23.1.6049 Crack + License Key İndirmek

Avast Pro Torrent rar, hızlı kontrol, ağ taraması, derin tarama ve daha fazlası gibi çeşitli farklı tarayıcılar içerir. Uygulamanın hızlı kontrol işlevi, bilgisayarın tamamını inceler, ancak bilinen virüs saklanma noktalarına özellikle dikkat eder. Avast’ın güçlü ve ücretsiz antivirüs yazılımı, tipik olarak şirketin küresel popülaritesinin arkasındaki itici güç olmuştur. Buna rağmen, program kendi başına hala eğlenceli.

Avast Pro Activation Code etkili koruma sağlar antivirüs anahtarı ücretsiz, yeni ve gelişmiş tehditlere karşı etkili koruma sağlar, ancak ücretsizdir. Avast Free Antivirus Full crack, yeni ve gelişmiş tehditlere karşı etkili koruma sağlar. Uygulama, dosyaları ve uygulamaları bilinen kötü amaçlı yazılım veritabanına karşı tarayan bir virüs tarayıcı içerir. Ek olarak, virüslü Program, kullanıcılara uygulamanın kullandığı hassasiyet düzeyini değiştirme ve kendi bireysel gereksinimlerini karşılayacak şekilde özelleştirme yeteneği sağlar.

Avast Free ve Pro arasındaki fark nedir?

Virüs taramasına ek olarak, 2050’ye kadar Avast Pro License Key güçlü bir parola yöneticisi, Wi-Fi tarayıcı, kötü amaçlı bağlantı filtresi ve ekstra fidye yazılımı önleme özellikleri sağlar. İkincisi, önemli kağıtlara ve resimlere ek bir koruma katmanı ekleyebilir ve ayrıca güvenilir ve şüpheli olanları ayırt edebilir. Kaşları kaldıran öğeler, ileri inceleme için Avast’ın laboratuvarına götürülür.

Avast Antivirus Pro Key ve önceki işletim sistemleri basit ve sezgiseldir. Avast Free Antivirus Crack Edition, kullanımı basit olmasına rağmen, kullanıcılara başlangıç yapmalarına ve hangi güvenlik seçeneklerinin en uygun olduğunu belirlemelerine yardımcı olabilecek sistematik rehberlik sağlar. Son olarak, davranış kalkanı işlevi son derece kullanışlıdır çünkü edinilen tüm programları takip eder ve şüpheli olabilecek her türlü davranışı bildirir.

Avast Pro Antivirus 22.7.6025 Crack Edition Free Download

Siz de Beğendiniz:Artlantis Activation Key

Avast Pro Antivirus’nin temel özellikleri nelerdir?

 • Eğlence modundaki pop-up’lar artık yakın zamanda oluşturulmuş eğlenceleri olması gerektiği gibi sarıyor.
 • Artık çok daha hızlı açılıyor.
 • Güvenlik duvarı, IPv6 üzerinden gönderilen iletişimlerinizin hedeflerine ulaşmasını artık engellemeyecektir.
 • Virüs kutusunda, virüs kutusu yeniden yapılandırılırken Download Avast Premier Full Version oluşturucu kayıtlarının yanlışlıkla silinmesine neden olan bir hata düzeltildi.
 • Parola için varsayılan seçenekler, parolaların geri çağrılmasını daha az zorlaştırmak için değiştirilmiştir.
 • Davranış kalkanına eklenen bir yürütme hatası düzeltildi.

Sistem Gereksinimleri:

 • İşletim sistemi: Windows 7, 8, 10, 11 ve 64 bit/32 bit
 • Bellek (RAM): 1 GB RAM gerekli
 • Sabit Disk Alanı: 150 MB disk alanı.
 • İşlemci: Intel Pentium 4 veya üstü

nasıl kurulur?

 • Avast Antivirus buradan indirin.
 • Tüm dosyaları yeni bir klasöre çıkarın.
 • Anahtarları kopyalayın ve gerektiği gibi yapıştırın.
 • Her şey yolunda.
 • İşinizin ve hayatınızın tadını çıkarın!

Ayna