Apowersoft Video Converter Studio 4.8.6.5 Crack en son 2023

Apowersoft Video Converter Studio Crack Full İndirme

Apowersoft Video Converter Studio Crack , AVI, MP4, FLV, MKV ve daha pek çok formatı dönüştürmek için kullanılır. MP3, MP2, OGG, AAC ve diğerleri için çalıştığı için sesi dönüştürmek istiyorsanız da yararlıdır. yeni biçime dönüştürebilirsiniz. Toplu işleme desteklenir, aynı anda birkaç farklı dosyayı işleyebilirsiniz.

Apowersoft Video Converter Studio Tam Sürüm Crack , çok kullanıcı dostu bir arayüz ile donatılmıştır. Bu video dönüştürücü, AVI, MP4, FLV, MKV ve çok daha fazlası gibi her türlü video formatını dönüştürebilir. Ayrıca, video ve sesi HTML5, Android video, iPad ve iPhone 4S dahil olmak üzere birçok Yani bu şekilde birçok ses ve video formatını destekler.

Apowersoft Video Converter Studio Seri Anahtarı ile her videonun küçük resmini, süresini, boyutunu, çözünürlüğünü ve ses/video özelliklerini kontrol edebilirsiniz. Çerçeve boyutunu, codec bileşenini, kare hızını, bit hızını, örnekleme hızını ve ses ve video kanalı modunu değiştirebilirsiniz. Ayarları varsayılan olarak yeni bir yapılandırma dosyasına kaydedebilirsiniz. Apowersoft Video Converter Studio aktivasyon koduyla, Ayrıca altyazı ekleyebilir, doygunluğu ayarlayabilir ve kontrast oluşturabilirsiniz. Cihazınızda biraz daha fazla belleğe

Apowersoft Video Converter Studio Crack İndirme

Apowersoft Video Converter Studio lisans kodu çok kullanıcı dostudur; Sürükle ve bırak işlemi gerekmediği için kullanmak için herhangi bir roket bilimine ihtiyacınız yoktur. Sadece istediğiniz dosyaya göz atın ve keyfini çıkarın. Toplu modda çalışmak istiyorsanız, birçok öğeyi içe aktarmanız gerekir. Bu aracı kullanarak, görüntü boyutunun özelleştirilmesi, bahis oranı, örnekleme oranı vb. gibi birçok şeyin keyfini çıkarabilirsiniz. ihtiyacı var. yerleşik medya oynatıcıda klipleri önizleyebilir ve görüntüleri yakalayabilir, kırpabilir ve kırpabilir, altyazıları yükleyebilir ve görüntü ayarlamaları yapabilirsiniz.

istediğiniz cihaz için istediğiniz formatı bile seçebilirsiniz. Videonuzu kırpabilir, daha iyi görünmesi için efektler uygulayabilir ve filigran ekleyebilir ve birkaç dakika içinde profesyonel bir görünümle videonuzla işiniz biter. Tüm bunları yaptıktan sonra kişisel bilgisayarınızda, DVD’nizde ve hatta taşınabilir cihazlarınızda videonuz olur. iPhone (XS Max, 8, XS, XR), iPad, Nexus, Sony ve diğer cihazlar gibi 

Apowersoft Video Converter Studio Crack + Seri Anahtar [En Son Sürüm]

Apowersoft Video Converter Studio lisansı Cihazı önermemin nedeni en basit arayüzü, mükemmel çalışması, derecelendirmesi (16 derecelendirmeye göre 4.9) ve en az ama sonuncusu olmayan 30 günlük para iade garantisidir ve bu da onu inanılmaz kılmaktadır. ve yepyeni. diğer çevirici stüdyolarıyla karşılaştırıldığında, çubuğundan stil seçmek için tıklamayı gerektirir. Her şeyden önce, filtreleri uygulamak ve ses seviyesini değiştirmek için tıklamayı gerektirir ve onu kullanarak herhangi bir öğeyi hızlı bir şekilde indirme yeteneğine sahiptir. Kullanıcı dosyasını dışa aktardığında dosyayı açamaz

Siz de beğenebilirsiniz: Apowersoft Ekran Kaydedici Pro  Crack 

Apowersoft Video Converter Studio Keygen ile Crack 

ses seviyesini yönetme ve parlaklığı ve kontrastı özelleştirme hızını artırma yeteneğine sahiptir. Bu araç yalnızca güçlü bir dönüştürme çözümü değil, aynı zamanda bir video düzenleme aracı olarak da kullanılabilir. Altyazı eklemek ve konumu ve şeffaflığı yönetmek çok kolaydır. Apowersoft Video Converter Studio Crack Seri Anahtar Aktivasyon Kodu, bölünmüş ekranı yan yana gösterir ancak sağ seçenekler .bu yüzden onu almanız gerçekten harika, beğenmediyseniz deneyin ve sonra paranızı geri alın. Ama kullandıktan sonra son seçeneğe ihtiyacınız olmayabilir. O halde hemen alın ve bu muhteşem paketi kendi başına deneyimleyin.

Apowersoft Video Converter Studio’nun başlıca özellikleri:

Yüksek Kaliteli Film Video Dönüştürücü

Video Converter Studio, orijinal video dosyası olarak %100 video kalitesini koruyabilir ve 720P ve 1080P gibi yüksek kaliteli filmlerin dönüştürülmesini destekleyebilir.

Harici altyazılar ve ses dosyaları ekleyin

Dönüştürmek istediğiniz orijinal videolara başka ses dosyaları ve altyazılar ekleyebilirsiniz. Video Converter Studio, harici ses dosyalarının ve altyazıların içe aktarılmasını destekler.

Kullanışlı altyazı ayarları

Dahili altyazı düzenleyici ile harici altyazıları yüklemek ve bunları özgürce düzenlemek sizin için kolaydır. Bu, altyazı yazı tipi boyutunu ve video içindeki konumlandırmayı içerir. Ayrıca çoklu dil dosyalarını da destekler.

Video parçalarını tek bir videoda birleştirin

Birden fazla videoyu tek bir eksiksiz video dosyasında birleştirebilirsiniz. Online video paylaşım sitelerinden birden fazla parça video indirdiğinizde videonun tamamını izlemenizde fayda var.

Çeşitli çıktı biçimleri

Video Converter Studio, tüm video ses formatlarını dönüştürmeyi destekler. Videoları çeşitli çıktı biçimlerinde dışa aktarmanıza olanak tanır. Dönüştürmeden önce çerçeve boyutu, genişlik, yükseklik ve bit hızı gibi video ayarlarını da özelleştirebilirsiniz.

Esnek video düzenleme seçenekleri

Orijinal videoları istediğiniz gibi küçük parçalara kesebilir ve Kırp işlevini kullanarak video dosyasının boş kenarını kırpabilirsiniz. Sürüm, video kontrastını, parlaklığını ve doygunluğunu ayarlamanıza olanak tanıyan bir video efektleri düzenleyicisi ekler.

En son sürümündeki yenilikler nelerdir?

Bölünmüş Ekranda kenarlığı özelleştirin.
Bölünmüş ekranda videoyu veya fotoğrafı yakınlaştırmak/uzaklaştırmak için kaydırın.
Make MV’deki temaları optimize eder.
video dönüştürücü stüdyo ücretsiz indir Diğer Hata Düzeltmeleri ve İyileştirmeler
Apowersoft Video Converter Studio Crack

Seri anahtarı:

  • F7GF0-9DGF8-9HF76-89809-DG9DG
  • 0GSD9-F9H6J-7898G-D9G08-76JF8
  • 7809D-AG087-67F67-89BDS-9D89G

Kod etkinleştirme:

  • J679F8G7J76F79GDG87F66
  • 7B9D7F6N79BF87F6797834

İşletim sistemi:

Sistem 1 GHz veya daha hızlı işlemciye sahip olmalıdır
En iyi performans için 1024 MB RAM gerekir Windows XP, Vista, 7, 8 ve 10 (32 ve 64 bit)
kurulumu için 120 MB boş sabit disk alanı

Apowersoft Video Converter lisans anahtarı nasıl yüklenir?

Zip dosyasını WinRAR veya WinZip kullanarak ayıklayın Zip
dosyası, programı normal şekilde yükler.
Kurulumdan sonra yazılımı çalıştırmayın.
Lütfen her zaman benioku dosyasını okuyun.
Lütfen Crack dosyasını kopyalayıp c/program dosyalarına yapıştırın.
Kurulumdan sonra yazılımı çalıştırın.
Bitirdiniz. Şimdi tam sürümün keyfini çıkarın.