Advanced System Repair Pro 1.9.9.3 License Key İndirmek

Advanced System Repair Pro güvenli mi?

Advanced System Repair Pro License Key kullanımı basit ve bilgisayarların işletim sistemlerini temizlemek, optimize etmek, hızlandırmak ve korumak için tasarlanmış hepsi bir arada bir PC optimizasyon yazılımıdır. sadece tek bir tıklama gerektiren en verimli yöntemle kullanıcıların internet anonimliğini korumanın yanı sıra. Kullanıcılar, yıllar içinde cihazlarında biriken gizlilik ve çöp dosyalarının kanıtlarının yanı sıra yiyecek kalıntılarını ve kayıt defteri girdilerini hızla temizleyebilirler. Bu yeteneklere ek olarak, Gelişmiş Sistem Onarımı internet’in performansını artırabilir, başlangıç öğelerini kontrol edebilir, sistem güvenlik açıklarını onarabilir ve kötü amaçlı yazılım tehditlerini ortadan kaldırabilir.

Advanced System Repair Pro 1.9.9.3 License Key İndirmek

Advanced System Repair Pro Crack tüm bilgisayarınızı birkaç dakika içinde temizler. Bu bilgisayarın performansını artırabilir ve kullanırsanız sistemin verimliliğini artırabilirsiniz. Artık tüm dünyadaki milyonlarca kullanıcının bilgisayarlarının daha hızlı, daha sorunsuz ve daha kısa sürede daha az karmaşa ile çalışmasını sağlamak artık çok kolay.

Advanced System Repair Pro 1.9.9.3 Serial Key En son 2023

Bilgisayar sorunlarını giderebilen, etkin olmayan bilgisayarları yeniden etkinleştirebilen ve diğer uygulamalar kullanılmasa bile yavaş çalışan bir bilgisayarı hızlandırabilen tek yazılımın Advanced System Repair Pro Full Version olduğu izlenimi altındadırlar.

Çevrimiçi kişiler genellikle bu yardımcı programa Advanced System Repair Pro adıyla başvurur. Bunun nedeni, Advanced System Repair Pro Free Download ima ettiği hataları onarmada etkisiz olmasıdır. Yazılımın tam sürümleri ise tanımlanan sorunlar listesindeki sorunlardan hiçbirini düzeltemez.

Advanced System Repair Pro iyi mi?

Advanced System Repair Pro Serial kullanıyorsanız, bazı gereksiz dosyaları temizleyebilir, eski sürücüleri işaret edebilir ve çakışan kayıt defteri girdilerini kaldırabilirsiniz, ancak bu özelliklerin değeri, bu kadarını ödemeyi garanti etmek için yeterli değildir. program.In ek olarak, işlem yapılmazsa sicile müdahale etmek tehlikeyle doludur doğru çıktı.

Advanced System Repair Pro Download kayıt defterinizde eski girdileri arayacak ve bulduktan sonra bunları kaldırma seçeneği sunacaktır. Bu yazılım, çok fazla kayıt girişi olduğu için zaman zaman yararlı kayıt defteri girdilerini kaldırma potansiyeline sahiptir. Bu, çeşitli sorunlara neden olabilir. İnternet, kayıtlarını temizlemeye çalışan ancak çözdüklerinden daha fazla sorun yaşayan kişilerin hesaplarıyla doludur.

Ayrıca indirebilirsiniz:DC Unlocker Crack

Advanced System Repair Pro 1.9.9.3 License Key İndirmek

Advanced System Repair Pro Temel Özellikleri nelerdir?

 • Çoklu tarama işlevimizi kullanmak size anlaşılması kolay ve anlaşılır bulgular sağlayacaktır. Birkaç dakika içinde yazılımımız bilgisayarınızı otomatik olarak inceleyecek ve analiz edecek ve size eksiksiz, kapsamlı, yapılandırılmış ve ayrıntılı bulgular sağlayacaktır.
 • Başlamak için ücretsiz bir kontrol yapın. Bilgisayarınızın işlevselliğini etkileyen temel sorunları hemen keşfedeceksiniz.
 • Tüm araçlar basitleştirildi ve kullanıcı dostu hale getirildi! Tıpkı ihtiyacınız olduğunda emrinizde deneyimli bir uzmana sahip olmak gibi.
 • Sisteminizin yavaşlamasına neden olan tüm arka plan uygulamalarını kapatın.
  Kötü Amaçlı Yazılımları Temizleme: Diğer türlerin yanı sıra truva atları, solucanlar, botlar, reklam yazılımları, casus yazılımlar ve potansiyel olarak istenmeyen programlar (Yavrular) dahil olmak üzere tüm tehlikeli kötü amaçlı yazılımları tanımlar ve bunlardan kurtulur.
 • Tüm sisteminiz ve tercihleriniz ASR tarafından değerlendirilecektir, böylece bilgisayarınızı tam potansiyelinde çalışacak şekilde optimize edebilir.
 • Bilgisayarınızı yabancı dosya ve klasörlerden uzak tutmak, size uzun süre hizmet etmesini sağlamanın iyi bir yoludur. Diğer herhangi bir makine parçasında olduğu gibi, lekesiz tutarsanız ve onunla ilgilenirseniz size daha iyi ve daha uzun süre hizmet edecektir.
 • Sisteminizdeki parçalanmış dosyaları yeniden bir araya getirerek ve daha etkili bir şekilde yeniden düzenleyerek bilgisayarınızın tek bir tıklamayla daha hızlı çalışmasını sağlayabilirsiniz.
 • Dijital ayak izinizi silecek ve kişisel bilgilerinizi koruyacak her şey dahil gizlilik paketi! Güvenliğini sağlarken bilgisayarınızın verimliliğini de artırın.
 • Zamanla, kayıt defterinizde hatalar ve bozuk ayarlar birikerek bilgisayarınızın kararsız hale gelmesine ve hatta çökmesine neden olabilir.
 • Bu döküntü Advanced System Repair Pro Crack Key tarafından temizlenecek ve bu da daha güvenli bir bilgisayarla sonuçlanacaktır.

sistem gereksinimleri:

 • İşletim sistemi özelliklerine Microsoft Windows XP, Vista, 7, 8, 8.1 ve Windows 10 desteği dahildir.
 • Ram’deki bellek: 512 megabayt RAM veya daha fazla.
 • İşlemci: Intel Pentium IV veya daha yeni işlemciyi destekleyin
 • Sabit sürücü: Sabit sürücüde en az 400 MB boş kapasiteye ihtiyacınız var

nasıl kullanılır?

 • İlk olarak, sağlanan seçeneği veya bağlantıyı kullanarak dosyayı indirin.
 • IObit Uninstaller Pro’yu kullanarak yazılımın önceki sürümünü kaldırın.
 • Virüs Korumasını kapalı konuma getirin.
 • Bundan sonra, zip dosyasının içeriğini açın ve ardından alt dizine erişin. (Ayıklamak için Winrar veya Winzip kullanın).
 • Yapılandırmayı başlatın ve ardından tüm konumlardan kaldırın.
 • “Crack” veya “Patch” klasörünü açtıktan sonra uygulamayı başlatın, ardından o klasörün içeriğini çoğaltın ve kurulum konumuna aktarın.
 • Programı kayıt anahtarını kullanarak da başlatabilirsiniz.
 • Hepsi bitti, lütfen 2023’ün en son tam sürümünü takdir etmek için biraz zaman ayırın.

ayna