TreeSize Professional 8.6.1.1764 Serial Key Ömür Boyu İndir

TreeSize Professional nedir?

TreeSize Professional Serial Key Windows 2000/XP/Vista için, etkili ve uyarlanabilir bir disk alanı yöneticisidir. Disklerinizdeki en büyük klasörleri bulun ve yer açmak için içeriklerini silin. TreeSize Professional daha sonra boyutları, ayrılan ve boşa harcanan alan, dosya sayısı, 3D grafikler, son erişim tarihi, dosya sahibi ve hakları ve oranı ve NTFS sıkıştırması dahil olmak üzere seçilen klasörler veya sürücüler hakkında çok sayıda veri gösterir.

 TreeSize Professional 8.6.1.1764 Serial Key Ömür Boyu İndir

TreeSize Professional Crack Uyandırmak Çok eski, çok büyük, geçici veya yinelenen veriler kod tarafından tüm sunucularda, ağlarda veya depolama alanlarında taranabilir. Arama sonuçlarınızı dışa aktarma, içe aktarma veya yeniden düzenleme seçeneğiniz vardır. Artık analizler bir klasörün mantıksal eşdeğerinde saklanabilir. Bu sanal kök klasörde toplu taramanın bir özetini alabilirsiniz. Taramaları tek seferde yazdırmadan veya dışa aktarmadan önce birleştirin. “Araçlar” menüsü ya da üst klasörün içerik menüsü bu özelliğe erişim sağlayacaktır.

TreeSize Professional 8.6.1.1764 Crack & Keygen İndirmek

Windows merkezli arayüzü nedeniyle Treesize Professional Key  ücretsiz indirilmesi bu işletim sistemini kullanan herkes için şiddetle tavsiye edilir. Ücretsiz ve hafif olan bu program, ekranı soyar ve Dosya Gezgini’ndeki her dosya hakkında boyutları, içerikleri ve karşılaştırmaları da dahil olmak üzere bilgi verir.

TreeSize Professional License Key dosyalarınızın ağaç görünümünü normal bir pencerede sunar. Klasördeki her dosya azalan boyut sırasına göre gösterilir. Ağaç görünümü derinlik ve erişilebilirlik arasında hoş bir karışım oluştururken, daha kapsamlı üç boyutlu perspektif de hizmetinizdedir. Durumun hızlı bir şekilde değerlendirilmesi için temizlikten ödün veriyor. Bunu yalnızca klasörlerde silinecek dosyaları kasıtlı olarak arıyorsanız yapmalısınız.

TreeSize Professional iyi mi kötü mü?

Disk incelemesi için paha biçilmez bir araç olan TreeSize Professional Crack Mac, sabit sürücünüzün alan kullanımını takip etmek için Windows Dosya Gezgini ile entegre olur. Windows klasörlerini taramada hızlı ve kapsamlıdır, ancak onu gerçekten ayıran şey, kullanıcıya verilen özelleştirme miktarıdır. Örneğin Dizin Seç seçeneği, taramayı bir alt klasörle veya bir diskin içindeki belirli bir birimle kısıtlamanıza olanak tanır.

Fotoğraflar herkesin bildiği gibi yoğun yer kaplar. TreeSize Free Version Crack ile sadece istediğiniz klasörleri tarayarak veya dosya formatı türü gibi kriterlere göre filtreleyerek zamandan tasarruf edebilir ve daha doğru ve daha hızlı okumalar elde edebilirsiniz.

Siz de beğenebilirsiniz: Synergy Crack

TreeSize Professional 8.6.1.1764 Serial Key Ömür Boyu İndir

TreeSize Professional temel Özellikleri nelerdir?

 • Yerleşik, tamamen özelleştirilebilir dosya arama, geçersiz kısayollar veya artık var olmayan bir hesaba ait dosyalar gibi en büyük, en eski, eski ve geçici dosyaları bulmanıza ve arşivlemenize yardımcı olur.
 • Birçok diski, sunucuyu ve hatta tüm ağınızı tarayabilirsiniz. Arama sonuçlarını dışa aktarabilir, aktarabilir veya silebilirsiniz.
 • İsteğe bağlı olarak MD5 kontrollerini kullanarak yinelenen dosyaları bulma

Ne tür yenilikler var?

 • TreeSize Professional Crack Download tarama yaparken sonuçlara göz atın, aynı anda birden fazla dizini tarayın ve görüntüleyin ve bir tarama için kullanılan iş parçacığı sayısını otomatik olarak değiştirin.
 • TreeSize penceresi, dosya tabanlı NTFS sıkıştırmasını, sabit bağlantıları ve Alternatif Veri Akışları (ADS) Gezgini bağlam menüsünü destekler.
 • Bir PDF dışa aktarma sırasında birçok dizin ağacı öğesi seçildiğinde, yalnızca bu öğeler bir liste
 • TreeSize Professional Version Windows Gezgini bağlam menüsü aracılığıyla başlatıldıysa,
 • Tarama sırasında ulaşılamayan bir klasöre artık klavye aracılığıyla kolayca erişilebiliyorsa, Treesize Professional 7 seri anahtarının yönetici olarak yeniden başlatılması gerekir.
 • Mobil cihazlar için boş ve toplam depolama alanı artık durum çubuğunda görüntüleniyor.

Sistem Gereksinimleri:

 • İşletim sistemi:  Windows 7, 8, 10, 11 ve 64-bit/32-bit
 • Bellek (RAM):  1 GB RAM gerekli
 • Disk alanı:  500 MB disk alanı.
 • İşlemci:  Intel Pentium 4 veya üstü

nasıl kurulur?

 • Treesize profesyonel anahtar kodunu buradan indirin.
 • Tüm dosyaları yeni bir klasöre çıkarın.
 • Anahtarları kopyalayın ve gerekirse yapıştırın.
 • Bitti.
 • İşinizin ve hayatınızın tadını çıkarın!

Ayna