Faststone Photo Resizer 4.4 Serial Key Son Sürüm 2023

Nasıl Kurulur Faststone Photo Resizer 4.4 Serial Key Son Sürüm 2023?

Faststone Photo Resizer Serial Key kullanıcıların görüntüleri hızlı ve kolay bir şekilde değiştirmesine, yeniden adlandırmasına, yeniden boyutlandırmasına, dikmesine, döndürmesine, renk derinliğini değiştirmesine, metin eklemesine ve filigran eklemesine olanak tanıyan bir görüntü dönüştürücü ve yeniden adlandırma programıdır. Popüler program FastStone Photo Resizer Full Crack içerir. Birçok görüntünün boyutunu aynı anda küçültmek ve bilgisayarınızda.

Fast Stone Photo Resizer Resizer’ı kullanarak resimlerinizin boyutunu değiştirebilir ve yeniden adlandırabilirsiniz. Photo Resizer’ın amacı, dönüştürme, yeniden adlandırma, yeniden boyutlandırma, kırpma, döndürme, renk derinliğini değiştirme, metin ekleme ve filigran ekleme gibi çok çeşitli görüntü işleme görevlerini yapmak için basit ve hızlı bir toplu mod sağlamaktır. Farenin sürükle ve bırak işlevi iyi çalışır. FastStone Photo Resizer, fotoğrafları toplu olarak

Nereden tasarruf edilir Faststone Photo Resizer 4.4 Crack + Serial Key Güncellenmiş Versiyon ?

Faststone Photo Resizer Portable görüntü düzenleme yazılımı FastStone’un Resizer’sini içerir. Bunu, bir grup görüntünün boyutunu bir kerede küçültmek ve değerli depolama alanından tasarruf etmek veya tek bir görüntüyü daha geniş bir mobil cihaz yelpazesiyle çalışacak şekilde yeniden boyutlandırmak için kullanabilirsiniz. FastStone Photo Resizer Free Download, birkaç görüntü dosyasını aynı anda değiştirebilen, yeniden boyutlandırabilen ve yeniden adlandırabilen bir programdır.

Siz de beğenebilirsiniz: Registrar Registry Manager Pro 

Faststone Image Resizer Download boyutlarını küçültmesi, formatları değiştirmesi, kopyaları oluşturması, içe aktarması veya resim koleksiyonlarını sıralaması gereken PC kullanıcıları. Windows Explorer kabuğuna dahil olması sayesinde Light Image Resizer, tek bir sağ tıklama ile resimleriniz üzerinde hemen çalışmaya başlamanızı sağlar. Bu ücretsiz resim yeniden boyutlandırma programı ile e-postalarda göndermek için fotoğraflarınızın daha küçük kopyalarını oluşturabilir, daha hızlı yüklenmelerini sağlayabilir,

Nasıl kullanılır Faststone Photo Resizer 4.4 Serial Key Yeni Güncellendi?

Faststone Photo Resizer Mac görüntü formatlarını işleyebilen çok yönlü bir program olan tuşu yardımıyla resimlerinizi değiştirin, yeniden boyutlandırın ve yeniden adlandırın. Enstrümanın benzersizliği erişilebilir ve hemen araştırılması kolaydır. Explorer tabanlı sistem, yalnızca mevcut konumunuzu tam olarak belirlemenize değil, aynı zamanda hazırlık görevlerinizin kontrol listesine fotoğraf eklemenize de olanak tanır. Görüntüler JPEG, BMP, GIF ve PNG’ye dönüştürülebilir ve adları istediğiniz.

Faststone Photo Resizer Deutsch mobil cihazınızda depolama alanından tasarruf etmek için bu aracı kullanın. FastStone Photo Resizer Free Download, birkaç görüntü dosyasını aynı anda değiştirebilen, yeniden boyutlandırabilen ve yeniden adlandırabilen bir programdır.yeniden adlandırmak, diğer dosya türlerine dönüştürmek ve hatta onları döndürmek ve yeniden boyutlandırmak gibi şeyler yapmanızı sağlayan kullanışlı bir yazılım parçasıdır. Çeşitli renk efektlerinin yanı sıra metne.

Most powerful Featres nasıl kullanılır Faststone Resizer?

Toplu resim yeniden adlandırma ve dönüştürme
JPEG, BMP, GIF, PNG, TIFF ve JPEG2000 için destek içerir.
Yeniden boyutlandırabilir, kırpabilir, renk derinliğini değiştirebilir, renk efektleri kullanabilir, metin, filigran ve kenarlık ekleyebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.
Fotoğrafları sırayla numaralandırın ve yeniden adlandırın
Bir arama motoru kullanarak dosya adlarındaki kelimeleri değiştirin
Dönüştürme ve yeniden adlandırma önizlemesi
Hem klasör hem de klasör dışı düzenlemeye izin verin
Konfigürasyonları saklayabilir ve yükleyebilirsiniz.
Liste uzayıp gidiyor…

Sistem Gereksinimleri:

Windows’un tüm sürümleri (XP, Vista, 7, 8, 8.1 ve 10) desteklenmektedir.
RAM bellek gereksinimleri: Minimum 256 MB (512 MB önerilir).
Minimum 20 MB kullanılabilir disk alanı.
Bilgisayar çipi: Intel Pentium 4 veya üstü.
yöneti̇m i̇zni̇

Nasıl Kurulur?

En son sürümü edinerek başlayın.
Eski sürümden kurtulmak için IObit Uninstaller Pro’yu kullanın.
Not Virüs Korumasını kapatın.
İndirdikten sonra, rar dosyasını açın ve kurulum programını çalıştırın (çıkarmak için Winrar kullanın).
Kurulum tamamlanır tamamlanmaz kurulumu çalıştırın.
Bir seri numarası oluşturun ve bir keygen kullanarak yazılımın kilidini açın.
Bu adımlardan sonra, nihayet Yeni ve Geliştirilmiş Sürüm 2020’yi takdir edebilirsiniz.

ayna