Eset Nod32 Antivirus 17.0.12.0 Activation Key İndir

Eset Iyi Bir Antivirüs Mü?

Eset Nod32 Antivirus Activation Key Bilgi teknolojisi güvenliğini etkili bir şekilde entegre etmek için yeni bir strateji olan artık kullanılabilir. Makineniz, ESET LiveGrid tarama motorunun hem hıza hem de doğruluğa öncelik veren en yeni sürümü ile potansiyel tehditlere karşı korunacaktır. Sonuç olarak, makinenizi tehlikeye atabilecek virüsler ve saldırılar gibi potansiyel tehditlerin her zaman farkında olan akıllı bir sistem ortaya çıkar.

Eset Nod32 Antivirus 17.0.12.0 Activation Key İndir

Eset Internet Security License Key Antivirüs yazılımı, makineden en az talepte bulunarak en üst düzeyde koruma sağlayan kapsamlı bir güvenlik çözümüdür. En güncel teknolojilerimiz, sisteminizin performansını olumsuz etkilemeden veya kişisel bilgisayarınızın arızalanmasına neden olmadan virüsler, casus yazılımlar, Truva atları, solucanlar, reklam yazılımları, rootkitler ve diğer tehlikeler gibi kötü amaçlı yazılımların yüklenmesini önlemek için yapay zekadan yararlanır.

Siz de beğenebilirsiniz: Enigma Recovery Professional Crack

Eset Nod32 Antivirus 17.0.12.0 Crack + License Key 2023

Slovak şirketi ESET, daha popüler olarak ESET NOD32 Antivirus olarak bilinen bir antivirüs yazılım paketi geliştirdi. Nod32 Serial Key Anahtarı bu yazılım paketinin resmi adıdır. ESET NOD32 Antivirus’ün satın alınabilecek iki farklı sürümü vardır: Home Edition ve Business Edition.

Eset Free License Key Business Edition paketleri, sunucu dağıtımı ve yönetimi, çeşitli tehditler için imza veritabanı güncellemelerini yansıtma ve Microsoft Windows Server işletim sistemlerine kurulum sağlayan ESET Remote Administrator eklentisi ile birlikte gelir.

Eset Mi Norton Mu Daha Iyi?

Eset License Key Generator Bir önceki ürün olan ESET Antivirus, kötü amaçlı yazılım ve istenmeyen postalara karşı koruma sağlayan ESET Mobile Security ile değiştirildi. ESET Mobile Security, eski ürünün tüm işlevlerinin yanı sıra SIM kilidi ve uzaktan silme gibi ek hırsızlık önleme özelliklerinin yanı sıra güvenlik denetimleri ve bir güvenlik duvarı içeriyor.

Eset Nod32 License Key Free Bu yeni özellikler, eski sürümün işlevselliğine ek olarak dahil edilmiştir. Eylül 2010’da Windows Mobile ve Symbian sürümleri bireysel müşterilerin yanı sıra işletmeler tarafından da kullanıma sunulmuştur.

Eset Nod32 Antivirus 17.0.12.0 Activation Key İndir

Eset Nod32 Antivirus ‘nin temel özellikleri nelerdir?

 • Bu sürümün kullanıcı arayüzü, kullanılabilirlik testlerinin sonuçlarına göre önemli ölçüde revize edilmiş ve basitleştirilmiştir. GUI’deki tüm formülasyonlar ve bildirimler dikkatlice kontrol edildi ve kullanıcı arayüzü artık İbranice ve Arapça gibi sağdan sola dilleri destekliyor. Çevrimiçi yardım artık ESET NOD32 Antivirus seri anahtarıyla entegredir   ve dinamik olarak güncelleme desteği içeriği sunar.
 • En iyi bilinen ve bilinmeyen virüsleri, solucanları, Truva atlarını ve rootkit’leri proaktif olarak algılar ve temizler. Gelişmiş buluşsal yöntemler, benzeri görülmemiş kötü amaçlı yazılımları bile tespit eder, sizi bilinmeyen tehditlerden korur ve zarar vermeden önce onları etkisiz hale getirir. Web erişimi koruması ve kimlik avına karşı koruma, web tarayıcıları ve uzak sunucular (SSL dahil) arasındaki iletişimi izler. E-posta istemci koruması, POP3 (S) ve IMAP (S) protokolleri aracılığıyla alınan e-posta iletişimini kontrol etmenizi sağlar.
 • Algılama motorunun (önceden “virüs imza veritabanı” olarak biliniyordu) ve program modüllerinin düzenli olarak güncellenmesi, bilgisayarınızda en yüksek düzeyde güvenlik sağlamanın en iyi yoludur.
 • Çalışan işlemlerin ve dosyaların itibarını doğrudan bu araçta kontrol edebilirsiniz.
 • Tüm USB çubuklarını, hafıza kartlarını ve CD / DVD’yi otomatik olarak kontrol eder. Ortam türü, üreticisi, boyutu ve diğer özniteliklere göre çıkarılabilir ortam tabanını engeller.
 • ESET NOD32 Antivirus full crack kullanarak sistemin davranışını daha ayrıntılı olarak özelleştirebilirsiniz  . Sistem kayıt kurallarını, aktif süreçleri ve programları belirleyin ve güvenlik durumunuzu optimize edin.

Ne gibi yenilikler var?

 • Ayrıca, daha basit ve daha erişilebilir bir tasarım. Devam eden bir analiz hakkında daha fazla ayrıntı görüntülemek için büyüteç üzerine tıklayın. ESET NOD32 Antivirus Aktivasyon Anahtarı  SysInspector, çalışan işlemler, kaydın içeriği, başlangıç ​​öğeleri ve ağ bağlantıları dahil olmak üzere işletim sisteminin çeşitli yönlerinin ayrıntılı olarak analiz edilebildiği bir tanılama aracıdır.
 • Bu nedenle, kullanıcıların ESET Smart Security 6’yı yüklemesi ve ESET Anti-Theft’i etkinleştirmesi gerektiğinde, cihazları web arayüzünde listelenecektir. Kullanıcılar web arabirimi aracılığıyla ESET Anti-Theft yapılandırmalarını yönetebilir ve eylemler gerçekleştirebilir, örneğin B. Bilgisayarı kayıp olarak işaretleyin. Kullanıcılar, web arayüzüne erişmek için my.eset.com için bir hesap oluşturmalıdır. Anti-gizli teknoloji ile, gizli nesneler (rootkit’ler) ana önyükleme veri kaydında, önyükleme sektöründe, kayıt defteri girdilerinde, sürücülerde, hizmetlerde ve işlemlerde keşfeder.
 • Ancak ESET Smart Security 6 ve ESET NOD32 Antivirus seri anahtarı, bir web tarayıcısı yazılım kötü amaçlı yazılım veritabanındaki web sitelerine veya etki alanı kataloğuna erişmeye çalıştığında çeşitli seçeneklerle bir uyarı mesajı görüntüler. SysInspector günlükleri standart XML dosyalarıdır ve  daha fazla analiz için BT uzmanlarına  gönderilebilir. İki protokol için geçerli olmayan birkaç öğe bulmak için iki protokol karşılaştırılabilir. Bir bilgisayardan kötü amaçlı nesneleri kaldırmak için bir günlük dosyası bir hizmet komut dosyası olarak kaydedilebilir.
 • Benzer şekilde, ESET Social Media Scanner, sizi sosyal ağlarda yayılan zararlı içerikten korumak için tasarlıyor.
 • Bundan sonra,  ESET NOD32 Antivirus Lisans Anahtarı  , sosyal medyadan yeni içeriği izler.

Sistem Gereksinimleri:

 • Windows 10, 8.x, 7 SP1.
 • 1 GHz 32 bit (x86) veya 64 bit (x64) işlemci
 • 512 MB (Vista x64 için 1 GB) RAM sistem belleği
 • 320 MB kullanılabilir alan
 • Süper VGA (800 × 600)

nasıl kurulur?

 • Öncelikle aşağıdaki linklerden Eset NOD32’yi indirin.
 • Arşivi PC’nizdeki Winrar yazılımı aracılığıyla çıkarın.
 • Ayıklanan dosyalardan setup.exe dosyasını çalıştırın.
 • Kurulana kadar kuruluma devam edin.
 • Crack dosyasını crack dosyasından kopyalayın ve kurulum dizinine yapıştırın.
 • Programı kapatın ve tekrar çalıştırın.
 • ESET NOD32 Antivirus serisinin ücretsiz tam sürümünün keyfini çıkarın.

ayna