Enigma Recovery Professional 4.2.0 License Key Son İndirme

Enigma kurtarma nedir?

Enigma Recovery Professional License Key Yedeklemeleri indirmenin yanı sıra iOS cihazlarda verileri silmeniz, verilerinizi korumanıza yardımcı olacağı için sizin yararınızadır. Kurtarma yazılımını kullanarak silinen mesajları, çağrıları, kişileri ve hatta daha fazla veriyi kurtarabileceksiniz. iOS cihazınızdaki temel istatistiklerin izini mi kaybettiniz veya yanlışlıkla mı sildiniz? Kullanabileceğiniz en verimli istatistiksel kurtarma çözümü olduğu için Enigma Recovery Professional lisans anahtarını kullanmalısınız.

Enigma Recovery Professional 4.2.0 License Key Son İndirme

Sağladığımız Enigma Recovery Professional Crack kullanarak iPhone, iPad veya iPod touch’ınızda silindiğini ve saklandığını düşündüğünüz bilgileri kurtarmak için kullanabileceksiniz. İOS cihazınızdaki önemli verileri kaza veya gözetim nedeniyle mi kaybettiniz veya sildiniz? Kurtarma, gereksinimlerinize ve tercihlerinize en uygun veri kurtarma uygulamasıdır. Uygulamamız iPhone, iPad veya iPod touch’ınızdan yanlışlıkla sildiğiniz verileri geri yüklemenize izin verdiğinden, bilgilerin sonsuza kadar kaybolması konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak.

Enigma kurtarma Ücretsiz mi?

Ücretsiz kurtarma uygulamamızla birlikte çalışacak şekilde geliştirilen bu program sayesinde cihazınızdan silinen verileri kurtarabilirsiniz. Enigma Recovery Professional Free Download ile Kişisel cihazınızda sizin için en önemli olan bilgilerin bir kopyasını tutmak için, ister Mac ister Windows bilgisayar olsun, kişisel bilgisayarınıza da veri aktarabilirsiniz. iOS aygıtınızda kurtarma yazılımı yüklüyse, ondan birçok farklı türde veri alabilirsiniz. iPhone, iPad veya iPod’unuzda Enigma Recovery’yi etkinleştirdiyseniz, yanlışlıkla silseniz veya kaybolsa bile verileri zamanında ve verimli bir şekilde kurtarabileceksiniz.

Enigma Recovery Professional Latest Download ile Seçtiğiniz seçeneğe bağlı olarak akıllı telefonunuzu, bir iTunes yedeklemesini veya iCloud hesabınızı kullanarak farklı veri türlerini arayabilirsiniz. Bu tür veriler, kişileriniz, arama günlükleriniz, mesajlarınız, iMessage’larınız, notlarınız, takvim etkinlikleriniz, resimleriniz ve videolarınız gibi şeyleri içerebilir. Bu veri türlerinin bazı örnekleri aşağıda verilmiştir. Öte yandan, filmleri ve resimleri almanın tek yolu, iTunes veya iCloud kullanılarak oluşturulmuş bir yedeği kullanmaktır.

Bunu da indirebilirsiniz:Connectify Hotspot Pro License Key

Enigma Recovery Professional 4.2.0 License Key Son İndirme

Temel Özellikler Nelerdir?

 • Apple iPhone bilginizi geliştirin.
  Yanlışlıkla iPhone’unuzdaki bilgileri siler veya kaybederseniz sakin olun. Enigma Recuperation Computing Device’ı kullanarak, iPhone’unuzdan silinmiş olan tüm mesajları, kişileri, çağrıları, notları veya takvimleri kurtarma şansınız çok daha yüksek olacaktır.
 • iOS verilerini kurtarmak ve dışa aktarmak için kullandığınız aracı kullanarak silinen mesajları, kişileri, çağrıları, notları ve program girişlerini alabilirsiniz.
 • iTunes uygulama mağazasında bulunan ancak indirmesi zor olabilen ücretsiz onarım aracımızı kullanabilirsiniz. Her durumda, multimedya dosyalarını geri yüklemek için bilgisayarınıza aktarmanız gerekecektir. Bundan sonra, CD’leri arabanıza geri koyun ve müziğinizi iTunes aracılığıyla çalın. Ek olarak, veri kurtarma yazılımı, kurtarılabilir tüm bilgileri Windows veya Macintosh dizüstü bilgisayarınıza XML, CSV, Xls ve pdf’ye ek olarak çeşitli biçimlerde kaydetmenize olanak tanır.
  Bulmaca bulma yetenekleri
 • Enigma Recovery Professional Key iOS cihazınızdaki bilgileri değiştirmek ve düzenlemek için geliştirmeniz gereken tüm özelliklere erişmenizi sağlar. İTunes ve iCloud’a ek olarak, iPhone, iPad ve iPod touch gibi iOS cihazlarıyla da gayet iyi idare edebiliyoruz.
  Bilgilerinizin nasıl yönetildiğini kontrol edin.
 • Kullanıcıların kendi bilgilerinin kontrolünü ele geçirmelerine yardımcı olmak, sizin gibi kullanıcılara yardımcı olmak da dahil olmak üzere burada yaptığımız işin özüdür. Sonuç olarak, belgeleri kurtarmanız ve en önemli ağların ve araç operatörlerinin bile almadığı bilgilere erişmeniz konusunda size yardımcı olmamız zor olacaktır. İletişiminizin basılı bir kopyasına mı ihtiyacınız var? Anılarınızı uygun şekilde saklamak ve paylaşmak için iPhone veya iCloud gibi başka bir yere kaydetmeniz mi gerekiyor? Yoksa silinmiş bir veya iki benzersiz istatistik gadget’ını en iyi şekilde yönetmeniz gerekiyor, ancak araçta tam bir onarım yapmak istemiyor musunuz? İyileşmeniz için hedefleriniz ne olursa olsun, onlara ulaşmanıza yardımcı olabiliriz.
 • iOS aygıtınız, özellikle değerli olmayan ancak son derece kişisel olan kayıtları depolar ve bu kayıtların güvenli bir şekilde saklanması önemlidir. Sağladığınız bilgilere yalnızca sizin erişim izniniz olması için güvenli veri alma yöntemleri kullanıyoruz. Yazılımımız, iTunes yedeklerini ve iCloud faturalarını şifrelemek ve iki faktörlü kimlik doğrulamayı etkinleştirmek için çok iyi çalışıyor.
 • Güvenliğin öneminin bilincinde olduğumuz için, sağladığınız bilgilere erişebilmemiz için sizden güvenliği kaldırmanızı asla istemeyeceğiz.
 • İstatistikleri mümkün olan en yüksek dereceye getirin.
 • Enigma Recovery Professional parolası buradan indirilebilir. Gerçeklerinizi hızlı bir şekilde geri yüklemek için çığır açan yazılımımız, resim yapan algoritmalar kullanır. iPhone’unuzu eşleştirdikten veya iTunes ya da iCloud yedeklemenizi seçtikten sonra, arkanıza yaslanıp yazılım programı deneyimini izlemekte özgürsünüz ve verileriniz birkaç dakika içinde kullanımınıza sunulacaktır.

ne var ne yok?

 • İlk etapta yazılımı edinme maliyetini aşan kayıplardan sorumlu değildir. Programın yapılandırılma
 • şekli nedeniyle, aşağıdaki koşullarda geri ödeme yapamıyoruz:
 • Ya bir aktivasyon kodu satın aldıktan sonra artık uygulamak istemediğiniz bir karara vardınız ya da programın ihtiyaçlarınızı yeterince karşılamadığını belirlediniz. Bir uyarı: kendi sorumluluğunuzdadır kullanın.
 • Deneme süresi boyunca programa erişiminiz olacak ve bu süre boyunca programı test edebilecek ve belirlediğiniz kriterleri karşılayıp karşılamadığını belirleyebileceksiniz.
 •  ile iletişime geçerek yapabilirsiniz. Her bireysel durum, hak ettiği bireyselleştirilmiş ilgiyi alır. Geri ödeme yapmak zorunda değiliz ve kendi takdirimize bağlı olarak bunu yapma hakkımızı saklı tutuyoruz.
 • Bir geri ödeme talep ederseniz, bunu sağlamayacağız. Geri ödeme için uygun olmanız durumunda, geri ödeme işleme koyulmadan önce yazılımı bilgisayarınızdan kaldırmanız beklenecektir. Programı kurabilmeniz için önce programı kaldırmanız ve ardından yeni bir aktivasyon kodu satın almanız gerekir. Bu yapılana kadar, bunu yapamazsınız.

Sistem Gereksinimleri:

 • Teknoloji Açısından Ön Koşullar
 • Yazılım gereksinimleri, bir Pentium 233 MHz işlemci veya üstü ve android cihazlar için bir veri aktarım kablosu gerektirir.
 • Windows XP, Vista ve Win’in 32 bit ve 64 bit sürümleriyle uyumludur.
 • id® işletim sistemi.

Nasıl Etkinleştirilir?

 • Enigma Recovery Professional anahtarının nasıl kurulacağına ilişkin adım adım talimatlar.
 • Ayrıca, indirdikten sonra, zip dosyasını kullanarak ayıklayın.
 • Bununla birlikte, program .zip dosyası çıkarıldıktan sonra normal şekilde kurulabilir.
 • Ayrıca kurulum tamamlandıktan sonra yazılımı çalıştırmamalısınız.
 • Devam etmeden önce her zaman Benioku dosyasını inceleyin.
 • Lütfen dosyanın bir kopyasını oluşturun ve c:/program files dizinine kaydedin.
 • Kurulum tamamlandıktan sonra yazılımı başlatın.
 • Bitti. Şu anda tam sürümle eğlenin.

Ayna