Comfy File Recovery 6.62 Registration Key Son İndirme

Comfy File Recovery nedir?

Comfy File Recovery Registration Key programı tüm kullanıcılar tarafından kullanılabilir ve Comfy File Recovery giriş noktasıdır. Önceden yüklenmiş sihirbaz bölümü, kullanıcıların kağıtları hızlı bir şekilde keşfetmesine ve geri almasına, ayrıca bunları diğer sürümlerde perakende olarak saklamasına, CD albümlerine veya Dijital video disklere yazmasına ve ISO çevrimiçi belgeleri oluşturmasına olanak tanır. Ek olarak, kullanıcılar önceden yüklenmiş sihirbaz bölümünü kullanarak kağıtları hızlı bir şekilde keşfedebilir ve alabilir.

Comfy File Recovery 6.62 Registration Key Son İndirme

Kaynağın elektronik bir kopyasını üretme potansiyeli ve ondan çok daha üstün veriler elde etme şansı, bir başarı veya başarısızlık stresi üzerinden alınan veri yüzdesini önemli ölçüde artıracaktır. Comfy File Recovery Crack çeşitli kullanışlı özelliklerle birlikte gelir. Hem deneyimsiz hem de deneyimli kullanıcılar bu uygulamaya erişimden yararlandı.

Comfy File Recovery 6.62 Crack & License Key İndirmek

Bilgiler, Rahat Dosya Kurtarma kullanılarak silindikten sonra bile sabit disklerden, Flash aygıtlarından ve hafıza kartlarından alınabilir. Comfy File Recovery Crack Key Özel iddia kurtarma kullanılarak dosyaların geri yüklenmesi, kullanıcıyı herhangi bir tehlikeye maruz bırakmaz. Rahat Dosya Kurtarma Kimlik Bilgileri’nin kullanımı, mantıklı bölümlemeden kaldırılan belgelerin alınmasına olanak tanır. That’in yararlı programı, Windows Gezgini’nin kullanıcı deneyimine benzer ve programın o zamandan beri sonlandırılan eski bir sürümünden gelen verileri gösterir.

Comfy File Recovery License Code uygulaması, veri desteğinin analizini gerçekleştirirken yalnızca veri kaynağını analiz edecektir; daha önce silinmiş olan raporu yeniden kaydetmeyecektir. Kullanıcılar, dosyaların kasıtlı olarak düşürülmesine veya kaldırılmasına bakılmaksızın, bu programın yardımıyla kaybolan veya silinen dosyaları kurtarabilir. Bu programı kullanırsanız kapsamlı bir analiz yapma olanağına sahip olacaksınız.

Etkin Comfy File Recovery Ücretsiz mi?

Comfy File Recovery Latest Download ile Çeşitli türde medya depolama alanlarından veri kaydetmenize izin verilmesi mümkündür. Programa giriş yaptıktan sonra, Rahat Dosya Kurtarma, oluşturmayı seçmenizi kolaylaştıracaktır. Yanlışlıkla kaldırılıp kaldırılmadığına bakılmaksızın, programla kayıp dosyaları geri getirebilirsiniz; bunu yapmak için Rahat Dosya Kurtarma’yı kullanabilirsiniz.

Hafıza kartları, cep telefonları, kişisel dijital asistanlar (PDA) ve iPad’ler bu sabit disk sürücüyle uyumlu cihazlar arasındadır. Comfy File Recovery Free kullanılan metnin biçimine rağmen verileri alabilir. Söz konusu diskin hemen incelenme olasılığı yüksektir. Taşınabilir ve dahili kayıt cihazları hem çok hızlı hem de kolayca incelenebilir. Kaldırılan bölümlere de bakabilirsiniz.

Comfy File Recovery 6.62 Registration Key Son İndirme

Siz de Beğendiniz:CardRecovery Serial Key

Dddddddd’nin temel özellikleri nelerdir?

 • Yazılım tüm standart dosya türlerini desteklediğinden, yanlışlıkla silinmiş olsalar bile fotoğraf, ses, video, dosya ve kağıt gibi verileri almak mümkündür.
 • Etkileyici çeşitlilikteki işlevlere şüphesiz erişim sağlar; genel olarak kullanımı kolaydır.
 • Belgeler, sanal fotoğraflar, sıkıştırılmış bilgiler, müzik ve hareketli görüntüler tamir edilebilir. Yeniden
 • kullanım kutusu boşaltıldıktan sonra kaybolan veriler ve “alternatif” tuşa “Sil” tuşuyla birlikte basılarak (kutuyu kullanmadan) silinen dosyalar kurtarılabilir.
 • Tekrarlanan her bir örneği. Bu nedenle, güncellenen verilerin geri dönüşü olmayan bir şekilde
 • karışması artık mümkün değildir.
 • Bu sistemin yardımıyla, kurtarılan klasörlerin içeriğini inceleyebilecek, düzeltilmiş verileri arayacak, sıralayabilecek ve düzenleyebileceksiniz.
 • Sürücü sisteminin herhangi bir veri kaydetmeden kendi sistemlerinde gezinebilmesi gereklidir. Bu tekniği kullanarak başarısız veya dolu bir sağlayıcının kopyasını oluşturabilir ve kopyalanan verilerin her zaman güncel kalmasını sağlayabilirsiniz.
 • Bu kullanıcı dostu ve çok yönlü yazılım, çeşitli derecelerde önceden uzmanlığa sahip kullanıcılar için uygundur.
 • Basit bir şifa kılavuzu, programın burada bulunabilen bir bileşenidir.

Ne gibi yenilikler var?

 • Comfy File Recovery Full Version kullanıcı arabirimi, tipik son kullanıcılar için yazılımı kullanma sürecini basitleştirme gibi kapsayıcı bir hedefle tasarlanmıştır.
 • Son derece karmaşık bilgi arama yöntemleri, kullanıcıya yardımcı olan adım adım bir kılavuzun altına kurnazca gizlenmiştir.
 • Kullanıcılar, yerel bir sabit diskte, Diskte veya DVD’de ya da uzak bir sunucuda olsun, bilgileri kendileri için en uygun şekilde bulabilir, kurtarabilir ve kaydedebilir. Dünyanın her yerinden veri alma alanındaki profesyoneller, uygulamaların yararlılığını kabul ettiler.
 • Veri alma prosedürünün gizliliğini korumak için önlemler alıyoruz. Araçlar, okuyucunun verilerini yalnızca gerçekleştirirken tarar.
 • bilgi aktarımının analizi. Bu nedenle, daha önce silinen verileri bir yedekten geri yükleme olanağı artık yoktur. Programlar, yaralı sektörlerle (vurulmuş) çalışmak için önce verilerin sanal bir kopyasını oluşturma ve daha sonra bu kopyayı kurtarma yeteneğine sahiptir. Bu, programların hasarlı bölümlerle çalışmasına izin verir. Bu, geri kazanılabilecek toplam malzeme miktarında önemli bir artışa neden olur.

Sistem Gereksinimleri:

 • Windows 7, 8 ve 10 desteklenen tüm işletim sistemleridir.
 • Bellek: 1 gigabayt rasgele erişim belleği veya üzeri İşlemci: Pentium IV veya üzeri (2 GB önerilir)
 • Sabit diskte en az 200 megabayt boş alan bulunmalıdır.

nasıl kurulur?

 • Aşağıda verilen URL’lerden indirebilirsiniz.
 • Dosyayı indirdikten sonra, sıkıştırılmış arşivin içeriğini kullanarak çıkarın.
 • İndirilen dosyalarda bulunan setup.exe programını çalıştırarak kurulumu başlatın.
 • Tamamen yerine oturana kadar bağlantı parçasına devam edin.
 • Uygulamadan çıkmanız ve yeniden başlatmanız gerekecek.
  Hazır
 • Ücretsiz, sınırsız eksiksiz sürümden yararlanın.

Ayna