Advanced SystemCare Ultimate 16.0.0.13 License Code İndirme

Advanced SystemCare Ultimate ücretsiz mi?

Advanced SystemCare Ultimate License Code aynı anda sisteminizin virüs içermediğinden emin olurken, seçtiğiniz belirli alanların veya önemli dosyaların istek üzerine taranmasını sağlar. Zararlı olabilecek tüm materyalleri bilgisayarınızdan kolay ve basit bir şekilde bulup kaldırmak için tasarlanmıştır. Amacı, bilgisayar sistemlerimizin her zaman sorunsuz ve güvenli bir şekilde çalışmasını sağlamaktır ve potansiyel olarak kötü niyetli davranışları belirlemek için aktif süreçleri sürekli olarak gözetler.

Advanced SystemCare Ultimate 16.0.0.13 License Code İndirme

Gelişmiş bir virüs veritabanı izleme sistemi Advanced Systemcare Ultimate Lifetime License  kullanmak, bilgisayarınızdaki tüm zararlı dosyaları tanıyacak ve bunlara erişimi engelleyecektir. Bu, bilgisayarınızın gerçek zamanlı olarak tüm istilalara karşı korunmasını sağlayacaktır. Bilgisayarınız bilginiz olmadan bozulabilir ve bu da sisteminiz için önemli sorunlara yol açabilir. Bilgisayarınızda zaten bulunan kötü amaçlı yazılımları ve diğer zararlı dosyaları hızlı bir şekilde tanıyabilir ve tek bir tıklamayla herhangi bir hasara yol açmadan durdurabilir ve tüm bunları yaparken bilgisayarınızın güvende olmasını sağlar.

Advanced SystemCare Ultimate 16.0.0.13 Crack + Serial Key İndirmek

Bilgisayarınız Advanced Systemcare Ultimate Key ile sürekli olarak korunacak ve bu da kötü niyetli içeriğin kişisel bilgilerinizi çalmaya veya gerçek zamanlı olarak bilgisayarınıza zarar vermeye yönelik tüm girişimlerini engelleyecektir. Bilgisayarınızın performansını en üst düzeye çıkarmak için CPU, RAM ve diskinizin durumunu aynı anda izlerken RAM’inizi temizler ve görevleri sonlandırır. Size her zamankinden daha güvenli ve daha hijyenik bir izleme deneyimi sunar ve yenilikçi araçlar ve özelliklerle doludur.

Ana sayfanızı ve tarayıcınızı değişmeye karşı koruyabilir ve can sıkıcı reklamlarla uğraşmak zorunda kalmadan web’de gezinebilirsiniz.Advanced Systemcare Ultimate License Key kişisel bilgisayarınıza yetkisiz erişim sağlayan izinsiz girenleri belirlemenize yardımcı olmak için yüz tanıma teknolojisindeki en son gelişmeleri kullanır. .

Advanced SystemCare nihai bir virüs mü?

Advanced Systemcare Ultimate Product Key ile eski ve virüs bulaşmış bir bilgisayarın bile yepyeni bir bilgisayar kadar sorunsuz çalışmasını sağlayabilirsiniz. Tek bir tıklama ile tüm gereksiz dosyaları temizleyebilir, internet bağlantınızı hızlandırabilir ve mevcut olabilecek tüm özel bilgileri süpürebilir. Yeni entegre edilmiş başlangıç optimizasyon modülü ile sadece sisteminizin açılış sürecini hızlandırmakla kalmaz, aynı zamanda gerekli olmayan öğeleri devre dışı bırakmanızı da sağlar. Bilgisayarınızı gereksiz dosyalardan, kötü amaçlı yazılımlardan, virüslerden ve diğer bulaşma biçimlerinden temizlemeye ek olarak

Advanced Systemcare Ultimate Download ayrıca, çeşitli kayıt defterleri ve kısayol düzeltmeleri uygulayarak, yerel disk birimlerini tarayarak, gereksiz dosyaları kaldırarak ve diğer işlevleri gerçekleştirerek sisteminizin performansını başka şekillerde iyileştirme yeteneğine de sahiptir. Çok çeşitli yenilikçi ve kullanışlı araçlarla birlikte gelen, Windows için güçlü bir optimizasyon paketidir.

bunu da indirebilirsiniz:Adobe Fresco License Key

Advanced SystemCare Ultimate 16.0.0.13 License Code İndirme

temel özellikler ne olacak?

 • Tarayıcılar için Güvenlik İnternette gezinirken daha güvenli ve daha keyifli bir deneyim için, Microsoft Edge’in (Chromium) en yeni sürümünde bile her parçayı silin.
 • Kullanıcıları Gerçek Zamanlı Koruma Virüsler, casus yazılımlar, fidye yazılımları ve truva atları dahil olmak üzere çok çeşitli potansiyel tehditlere karşı gerçek zamanlı koruma sağlayın.
 • Koruyucu Tarama Herhangi birinin gizli alanlara girmesini engelleyin. Her internet eyleminin kanıtlarını inceleyin.
 • Advanced Systemcare Ultimate Serial Antivirüs Arşivi Tek bir tıklamayla çok sayıda kötü amaçlı yazılımı analiz edebilmesi, tanımlayabilmesi ve silebilmesi için Windows güvenliğinizin güncel olduğundan emin olun.
 • Optimizasyonu Başlat Sistemden daha hızlı tepki süresi için, başlatma sırasında başlatılan ve çok sık kullanılmayan şeyleri kolayca yönetin.
 • Önemsiz Verileri Temizle Hatalı girişleri ve çöp dosyaları aramak ve kaldırmak için tek bir tıklama, hem sürücünüzde daha fazla yer açacak hem de Windows’un çökme olasılığını azaltacaktır.

sistem gereksinimleri:

 • Windows 10’a ek olarak Windows 7, 8, 8.1 veya 10 destekleniyordu.
 • Çift işlemcili ve 2.0 GHz veya daha yüksek saat hızına sahip Intel CPU.
 • En az 1 gigabayt veya daha büyük bellek.
 • Sabit sürücüde 100 megabayt boş alan

nasıl kurulur?

 • Advanced SystemCare Ultimate kopyanızın kilidini açmak için lütfen aşağıda verilen adımları izleyin.
 • Sağlanan başlatıcıyı kullanarak uygulamaları kurun (Kurulum klasöründe)
 • Windows’u “Güvenli Mod”da yeniden yükleyin (bu adım çok önemlidir, çünkü bunu yapmazsanız dosyaları değiştiremezsiniz)
 • “Crack.zip” dosyasını açın ve ardından içeriğini uygulamanın yüklendiği alt dizine kopyalayın (değiştirmeyi onaylayın)
 • Windows normal modda yeniden başlatılmalıdır.
 • Bu kadar tamamladı, o yüzden iyi eğlenceler!