Indir Yama

Active Partition Recovery Ultimate 22.0.1 Serial Key 2023

Active Partition Recovery Ultimate 22.0.1 Serial Key 2023

Active Partition Recovery Ultimate nedir?

Active Partition Recovery Ultimate Serial Key geçici bir dosyadan kaldırılması veya biçimlendirilmesi sonucu yok edilen tüm verileri kurtarma yeteneğine sahiptir. Dosyaları, bozulma meydana gelmeden önce bulundukları konuma geri yükleyebilir. Önemli bir süre eksik olan öğeleri alabilir ve bunu kolaylıkla yapabilir. Kullanıcıya yedeklerden alınan dosyalar üzerinde tam kontrol sağlayan veri alma yazılımıdır.

Active Partition Recovery Ultimate Crack kullanıcılara, Windows ile birlikte gelen varsayılan dosya kurtarma aracı olan Windows Kurtarma kullanılarak kurtarılamayanlar da dahil olmak üzere kaybolan ve yok edilen dosyaları alma olanağı verir. Bilgisayardaki sabit depolama alanının kapsamlı bir incelemesini gerçekleştirir.

Active Partition Recovery Ultimate  ne yapar?

Download Active Partition Recovery Full Crack her türlü verinin kurtarılması için kullanımda en iyisi veya her yerde olduğu düşünülen bir veri kurtarma yazılımı parçasıdır. İndirilebilen Önyüklenebilir bir Windows ISO Görüntüsüne sahiptir veya Windows veya Linux işletim sistemlerinde CD-rom’ların oluşturulmasına yardımcı olabilir.

Ayrıca, bölümleri geri yüklemeniz gerekiyorsa, Windows başlangıcını CD ve DVD aygıtlarından kurtarmaya yardımcı olabilir. Active Partition Recovery Ultimate Full Windows işletim sisteminden kaybolan veya silinen dosyaları almak için kullanışlıdır. Ayrıca verilerinizi kaydetme sürecinde size yardımcı olan inanılmaz bir araç olarak kabul edilir.

Ayrıca indirebilirsiniz:Navicat Premium License Key

Active Partition Recovery Ultimate Temel Özellikleri nelerdir?

ne var ne yok?

sistem gereksinimleri:

nasıl kullanılır?

Exit mobile version